Hakkımızda


   
                                                     


       Şen Kerestecilik firması 1999 yılında Dudullu'da kurulmuş olup faaliyetlerini aralıksız  büyüyerek sürdürmektedir.  Firmamız Lambri ve Döşeme ürünlerine ayrı bir önem vermiş bu alanda en kaliteli ürünleri ve en bol çeşitleri temin ederek piyasanın en çok aranan firması olmuştur. 

       Ülkemizde orman ürünlerinin yüksek fiyatta seyretmesi, bizi yeni arayışlara sevk etti. Müşterilerimize daha rekabetçi fiyat sunabilmek için 2012 yılının başından itibaren Ukrayna, Bulgaristan, Romanya ve Sirbistandan kereste,  Mısır, Endonezya ve Rusya'dan plywood ithal etmeye başladık.
 
       Müşterilerinin aradığı tüm inşaat malzemelerini tek noktada sağlamayı amaç edinen firmamız, izolasyon ve çatı malzemleri alanınada girmiş. Membran, Cam Yünü (Çatı Şiltesi) ve Taşyünü  malzemeleri direk fabrikasından temin ederek aracı firmaların sağladığı karı müşterilerine indirim olarak yansıtmıştır.

    Showroom     

 

"Yeniliklere Açık Olmak"

                                                                     

       Bütün bu 20 yılı aşkın süren serüvenimiz boyunca daima dikkat Ettiğimiz ve asla taviz vermediğimiz birinci önceliğimiz "Müşteri güveni" olmuştur. Bu gün artık ŞEN Kerestecilik dendiğinde "Güven, Kalite ve Güleryüz olduğunu bizimle çalışan binlerce Müşterimiz zaten bilmektedir.

Hedeflerimizi büyük koyduk, bu hedeflere ulaşmak için yavaş, temkinli ama sağlam adımlarla ilerliyoruz. Daha katedecek çok yolumuz olduğunu biliyoruz bu yüzden var gücümüzle, ilkelerimizden asla taviz vermeden çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi hep ilke edinen firmamız "ŞEN Kerestecilik" ismini Sektörün en önde gelen firmaları arasına yerleştirmeyi amaç edinmiştir. 

 

Şen Kerestecilik

 

www.ahsap-yapimarket.com
Site Haritası